איך בוחרים תזמורת חתונות?

המתכון המבטיח לבחירה מוצלחת של נותני שירות מקצועיים וטובים:

ראשית, כדאי מאוד שתדעו שאחד המרכיבים המשפיעים ביותר בהצלחתו של אירוע, הוא השירות המקצועי אשר אתם מקבלים מכל נותן שירות. פה כאמור אנו שמים את הדגש על תקליטן או להקת חתונות רצינית, ועולם הזמר של להקות חתונה ותקליטנים הוא אינסופי. על כן, חשוב לדעת מהם הקריטריונים אשר בזכותם תוכלו לבחור בקפידה יתרה את הנגנים המוכשרים, המקצועיים והמתאימים ביותר עבורכם:

  • המלצות- לפני שאתם ממהרים לסגור עם להקת חתונה ערכו בירורים מקיפים עליהם. תשאלו חברים שכבר הזמינו את הלהקה לחתונתם בעבר,  קראו המלצות באתר אינטרנט שלהם ורק אז כשאתם סבורים שבחרתם לכם את הטוב ביותר עבורכם תחתמו וסגרו עניין.
  • מחיר- חפשו להקת חתונות במחיר אשר יתאים לכיסכם הפרטי ולתקציב שהוקצב מראש בפירוט הוצאות החתונה. בניגוד לגני אירועים אשר יכולים להיות גמישים עם הלקוח במחיר הכספי כיוון שזה תלוי מנה ומספר אורחים, בבחירת להקה אין מקום להורדה ושינוי במחיר יותר מדי. ברוב הפעמים להקת החתונות או התקליטן מגיעים עם מחיר קבוע. כל שעליכם לעשות הוא למצוא את זאת שתוכלו להרשות לעצמכם לממן אותה מבלי למשכן את ביתכם בדרך....

  • "אין חכם כבעל ניסיון"- וותק, אחד מהדברים החשובים בבחירת איש מקצוע. בררו מול להקת החתונות כמה אירועים באמתחתם כבר, מהי רמת הניסיון המקצועי שלהם ובאילו תנאים והתמודדויות הם התמודדו כלהקה בשטח וצלחו אותם בסופו של יום.
  • נגישות- חשוב מאוד שאיש המקצוע יהיה יחסית קרוב למקום האירוע. אין לדעת אילו פקקים ואינסוף הפתעות בלתי צפויות עלולות לעכבו בדרך אליכם. בדיוק כמו שהעניין תקף למאפרת המגיעה לפני האירוע לבית הלקוחה, לצלם אשר מוכרח להספיק להגיע בזמן לצלם את החתן והכלה לפני שהאורחים מגיעים, כך בדיוק חשוב שגם להקת החתונות שלכם תהיה שם בזמן לסדר את ההגברה שלה, להתמקם על הבמה במרכז האולם ולערוך את כל ההכנות הטכניות והנפשיות לה היא זקוקה.
  • מראה חזותי- אין הכוונה שהרכב הנגנים בתזמורת החתונות יהיו חתיכים הורסים ושוברי לבבות, כי אם אנשים הלבושים באופן מכובד ומוקפד, כזה שאינו נראה מסורבל ומרושל ומשדר מקצועיות לכל דבר.