תהליך בחירת השירים מול תזמורת החתונות או התקליטן

לאחר שהחלטתם סופית על פי מיטב הקריטריונים החשובים ביותר מי נחשבת תזמורת חתונות טובה, ומיהי להקת החתונות אשר עלתה בגורל ותזכה לשמח אתכם בחתונתכם, חשוב לערוך עימה תיאום ציפיות אשר יכווין את הלהקה כיצד, איך ומתי ברצונכם לראותם מבצעים את שיריהם.

ברוב הפעמים נערכת פגישה מקדימה עם חברי תזמורת החתונות, או עם העומד בראשה, יחד עם בני הזוג הנישאים. בפגישה מקבל הזוג רשימת שירים ארוכה כמו הגלות ומתבקש לסמן או למרקר על פי טעמו האישי וסגנונו הפרטי את השירים המועדפים עליו אשר ברצונו שיתנגנו במהלך האירוע. השירים מחולקים, כאמור, לזמנים ולשלבים שונים במהלך האירוע, בכל שלב יש לסמן מהם השירים שינוגנו ע"י התזמורת החסידית. כמו כן, ברוב המקרים ישנם שני סבבי ריקודים מרכזיים. האחת לאחר המנה הראשונה והשניה לאחר המנה השניה. ברוב הפעמים לסבב הריקודים השני מתלווים גם שאר ההופעות: שיר של המשפחה, ריקוד של חברי החתן, הצגה, פעלולים, סרט וכו'... את כל אלו מרכזים לסבב זה, כיוון שהוא מעין איתות לקראת תום האירוע. במנה שלישית, בהתאם לשעה המאוחרת, כבר אין כמות נכבדת של אורחים מלבד משפחה וחברים קרובים ביותר. בזמן הזה תפקידה של התזמורת החסידית כבר כמעט תם, אלא אם כן אתם מתאמים עימם מראש שלא משנה הכמות כי אם האיכות, ובא לכם על עוד סיבוב הקפות נוסף על רחבת הריקודים. הכל מקובל, רק חשוב להימנע מתקלות בשידור חי ולתאם עם תזמורת החתונות את הכל מראש בפגישה בינכם.

ישנם תזמורות לחתונה אשר עורכות את תיאום הציפיות דווקא באופן וירטואלי. זאת בכדי לחסוך לשני הצדדים טרחה יתרה. במקרה זה נשלח לזוג הנישא רשימת שירים מפורטת לדואר האלקטרוני שלהם, הם מדגישים את השירים המובחרים בעזרת הקלדה על מחשב פלוס הערות והארות שברצונם לשים עליהם את הדגש ושולחים בחזרה. תהליך זה חוסך זמן מיותר למי שמתקתק חתונה תוך חודש- חודשיים משלב האירוסים. המפגש הפורמאלי כנראה מיועד למי שרוצה לשבת באופן רציני ומתורבת כמו בימי קדם. תתפלאו, יש עוד לא מעט כאלה שעושים זאת... למרות הקידמה הטכנולוגית...

תזמורת חסידית עם שירות טוב, זוהי תזמורת אשר תיתן לכם לבחור את השירים ותנסה לספק לכם את כל הדרישות על הצד הטוב ביותר.

שיהיה במזל טוב!