למה דווקא תקליטן דתי?

אין משפחה שתהיה מעוניינת שלאחר האירוע שלה יאמרו האורחים "היה אירוע חביב פלוס”. כולם רוצים שהמוזמנים שלהם יצאו פעורי פה והמומים נוכח אירוע מפעים בעוצמתו. ושהאירוע שלהם יחקק בזיכרונם של האורחים לעולמי עולמים מה טוב!

אחת מאבני הדרך שעליכם לעבור בה כאשר אתם עוסקים בבניית אירועכם האישי הוא תקליטן. אם אתם צריכים תקליטן דתי, הגעתם ליעד הנכון. ואם עד היום לא הבנתם מה ההבדל בכלל בין תקליטן דתי לכזה שאינו חובש כיפה על ראשו-  אזי העמוד הזה תפור עליכם למשעי!

ודאי שנים תהיתם לעצמכם מדוע קיים המושג "תקליטן דתי". הרי לפי מה שכולנו יודעים ומכירים תפקידו של תקליטן, ללא כל המעטה חלילה מערכו ותפקידו, הוא לדעת לשים שירים טובים, לשלוט באופן מקצועי בהגברה ולהקפיץ את קהל החוגגים עד לב השמיים.

אם כן, חברים יקרים, צר לנו לאכזב אתכם, זה לא תפקידו של תקליטן. זאת אומרת, בוודאי שכן, אבל התפקידים שלו אינם מסתכמים כאן, הם רבים וחשובים מאין כמותם. כשתבינו את חשיבותם תוכלו להבין גם מדוע חשוב להתעקש דווקא על תקליטן מן המגזר שלך ולא "סתם אחד" שפשוט יודע לתקלט ולהלהיב קהל מקפצים.

"אווירה" שזהו שם המשחק. מי שרוצה שתהיה לו אווירה טובה באירוע הפרטי שלו חייב להתאים את נותני השירות שלו לקהל היעד שלו. זאת אומרת, שאם האירוע שלכם מיועד למגזר הדתי, כדאי מאוד להביא עבורו דווקא תקליטן דתי שידע לשים את השירים המתאימים ברגעים הנכונים. שיכיר את הלהיטים החסידיים הכי עכשוויים, אלה שלא מפסיקים להיות מושרים בישיבות ובאולפנות, בשולחנות השבת, במלווי מלכה, בטישים למיניהם ובהרקדות ראש-חודש שונות.

אם אתם רוצים שכל המושגים שצוינו כרגע ברשימה, בפסקה מעל, יאמרו בכלל משהו לתקליטן מבחינת משמעותם כדאי ואף חובה שהוא יהיה חלק מן המגזר. ושלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו הכי בעד "צו פיוס" ושותפיו למחאה, רק שזה מגיע לאירוע שלכם אין צורך למחות, אלא בעיקר לדאוג שהקהל יתרגש ויזדהה, שיאהב את מה שהוא שומע וירצה להמשיך עוד ועוד. כי כמו שכתב לפני שנים היוצר עודד פלדמן "את המנגינה הזאת אי אפשר להפסיק..." ואף הגדיל לעשות והמשיך במילים "מוכרחים להמשיך לנגן..." כך אנו מחויבים לדאוג שכל אורחינו ייהנו מהמוסיקה, מהקצב ובעיקר...מהאווירה!